ŠPERKY Z ROSTLIN

DARUJ KUS PŘÍRODY JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK


Ukázka šperků z rostlin a přírodnin Jizerských hor focených u moře, které mají přidanou hodnotu dálek.


Kolekce NĚŽNÁ SÍLA

 Originální náušnice z chirurgické oceli zdobí RDESNO HADÍ KOŘEN, které je zalité v kvalitní pryskyřici s UV. Rdesno se dříve používalo v lidovém léčitelství proti hadímu uštknutí. 


Šťovík kyselý je nejen osvěžující rostlina, která dodává energii a vitamíny, ale také krásná ozdoba náušnic. Věděli jste, že svůj význam má také pro rozmnožování motýlů Ohniváčků?


Cena šperků je od 150,- za přívěsek a víc, záleží na propracovanosti a náročnosti šperku. Další výrobky je možné vidět a koupit na některé z akcí - viz kalendář na webu, nebo v kamenných obchodech uvedených v kontaktu, či po domluvě se mnou na jiném místě v Jablonci nad Nisou a okolí. Šperky ráda předám osobně či zašlu na adresu.


NABÍZÍM TAKÉ VYHOTOVENÍ ŠPERKU NA ZAKÁZKU V CHIRURGICKÉ OCELI (316/316L)

obsahující rostlinu či jinou přírodninu, možnost doplnit o další komponenty. Zalité v kvalitní UV pryskyřici imitující sklo.

AUTORSKÁ RUČNÍ PRÁCE


Informace ke šperkům

Každý šperk vyrábím z kvalitních materiálů a komponentů. Používám chirurgickou ocel 316/316L. Šperkařská pryskyřice je vyšší odolnosti s UV, imitující sklo. I přesto je dobré dodržovat několik doporučení, aby Vám šperk vydržel co nejdéle: 

  • Při koupání šperky sundávejte
  • Nevystavujte šperky přímému kontaktu s kosmetikou, chemikálií a vysokou teplotou
  • Šperky čistěte za pomoci jemné a suché tkaniny
  • Přírodniny uvnitř jsou organický materiál bez chemického ošetření, který působením UV postupem času může blednout či měnit barvu. Pokud šperky nenosíte, doporučuji je uchovávat na tmavém suchém místě (např. ve šperkovnici).

Kategorie